Září 2014

FACTS

26. září 2014 v 17:53 | © DAILY-MKUNIS |  FACTS

Celé jméno Milena Markovna Kunis.
Když jí bylo 7let odstěhovala se z Ukrajiny do Los Angeles.
Kolem 9-14let se Mila objevovala v reklamách.
Mily první polibek na scéně bylo s Ashtonem Kutcherem ,který hrál jejího přítele v That's 70's Show.
Mila shodila 20kilo ,když cvičila čtyři mesíce,sedm dní a pět hodin denně pro její roli Natalie v Černé labuti.
Mily oblíbený film je "Dirty Dancing".
Mila usnula,když zrovna natáčela sex-scénu s Justinem Timberlakem - Kamrád tak rád.Jednou byl Justin ležel na Mile políbil ji a Mila usnula.
Mila řekla,že byla slepá na jedno oko několik let.Nikdo o tom nevěděl.

WANNA BE AFFILIATES?

22. září 2014 v 20:42 | © DAILY-MKUNIS |  AFFS
♦ Nebudeš urážet náš blog a ani Milu!
♦ Budeš obíhat min.2x za týden.
♦ Musíš mít rád/a trošku Milu nebo trošku znát.
♦ Tvůj blog by měl být aktivní.Aspoň 1 článek denně.

♦Jméno+Web:
♦Důvod:
♦Souhlasíš s Podmínkama?


FILMOGRAPHY

21. září 2014 v 9:57 | © DAILY-MKUNIS |  FILMOGRAPHY

♥1998 Zlatá sedmdesátá
♥1998 Milo
♥1999 Griffinovi
♥2001 S dětmi na krku
♥2001 Holka jako lusk
♥2002 Americké psycho 2
♥2007 Výchovný tábor
♥2007 Stěhování pana McAllistera
♥2007 Po sexu
♥2008 Max Payne
♥2008 Kopačky
♥2009 Extrakt
♥2010 Noční rande
♥2010 Kniha přežití
♥2010 Černá labuť
♥2011 Kamarád taky rád
♥2012 Tar
♥2012 Méďa
♥2013 Third person
♥2013 Pokrevní pouto
♥2013 Mocný vláde z OZ
♥2014 Hell & Back
♥2014 Two and Half Men
♥2015 Jupiter vychází

[ MILA KUNIS ]

20. září 2014 v 22:22 | © DAILY-MKUNIS |  MILA KUNIS[ MEDIA ]

20. září 2014 v 22:16 MEDIA


[ PHOTOGALLERY ]

20. září 2014 v 22:15 PHOTOGALLERY

PHOTOSHOOTS - 2014 -
APPEARANCES - 2014 -
CANDIDS - 2014 -
MAGAZINE SCANS - 2014 -

BIOGRAPHY

20. září 2014 v 22:11 BIOGRAPHY

Milena Markovna "Mila" Kunis je americká herečka ukrajinského původu.
V roce 2010 obdržela cenu Marcella Mastroianniho za nejlepšího mladého herce nebo herečku na Benátském mezinárodním filmovém festivalu za roli baletky Lily ve filmu Černá labuť. Za tutéž roli byla také nominována na Zlatý glóbus a cenu Screen Actors Guild Award v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli.

Narodila se v Černivci v bývalém SSSR. Její matka Elvira je učitelka fyziky a manažerka lékárny a její otec Mark je strojní inženýr a taxikář. Má staršího bratra Michaela. Její rodina se v roce 1991, když jí bylo sedm let, přestěhovala do Los Angeles v Kalifornii. Mila je ukrajinská židovka a prohlásila, že antisemitismus v Sovětském svazu byl jeden z důvodů, proč se s rodinou přestěhovali do USA a také, že ji rodiče "vychovali židovské víře jak jen mohli", ačkoli bylo i toto náboženství v Sovětském svazu potlačováno. Už druhý den v Los Angeles ji rodiče zapsali do základní školy Rosewood, přestože neuměla ani slovo anglicky. "Byla jsem úplně mimo", říká. "Nepamatuji si vůbec druhý ročník. Podle toho co mi moje matka a babička říkala, jsem pokaždé přišla domů ze školy a plakala." Dodává: "Nechápala jsem mistní kultůru. Nerozuměla jsem lidem ani jazyku. Moje první věta v přijímací eseji na vysokou školu byla 'Představte si, že v sedmi letech oslepnete a ohluchnete.' Tak nějak jsem se cítila po přestěhování do Ameriky."

V Los Angeles navštěvovala střední školu Huberta Howe Bancrofta. Z větší části se učila se soukromým učitelem při natáčení seriálu Zlatá sedmdesátá. Když nenatáčela, navštěvovala střední školu ve Fairfaxu, kterou absolvovala v roce 2001. Krátce studovala Kalifornskou univerzitu a univerzitu Loyola Marymount v Los Angeles.

V roce 1998 byla obsazena jako Jackie Burkhart v sitcomu televizni spolecnosti FOX, Zlatá sedmdesátá. Každému, kdo se přihlásil na konkurz, muselo být nejméně 18 let; jí bylo v té době 14, u konkurzu řekla, že ji bude 18, ale neřekla kdy. Ačkoli se na její skuteční věk nakonec přišlo, producenti se rozhodli, že ji roli nechají, protože ji nejlépe seděla. Seriál měl osm sérií.

V roce 1999 nahradila Lacey Chabertovou v roli Meg Griffinové v animovaném sitcomu Griffinovi Setha MacFarlana. Roli získala po konkurzu a mírném přepsání postavy, z části kvůli jejímu výkonu v seriálu Zlatá sedmdesátá. MacFarlane si ji po prvním konkurzu zavolal zpět a řekl ji, ať mluví pomaleji a ať přijde příště. Když už to měla pod kontrolou, tak ji MacFarlane do seriálu přijal. Za tuto roli vyhrála v roce 2007 cenu Annie Award v kategorii hlasy animovaných postavicek v americké televizní produkci. Také Meg namluvila ve videohře k seriálu s názvem Family Guy Video Game!. Svojí postavu popsala jako "obětní beránek".

Společně s Natalií Portmanovou hrály soupeřící baletky ve filmu Darrena Aronofskeho, Černá labuť. Obsadili ji po roli v Kopačkách a na doporučení Natalie Portmanové, prošla tréninkem, který zahrnoval aerobic, stravu 1200 kcal denně (v rozhovoru uvedla, že během natáčení zhubla 9 kilogramů) a čtyři hodiny baletu denně sedm dní v týdnu. Během natáčení také byla několikrát zraněna včetně poškozeného vazu a vykloubeného ramene. Film Černá labuť získal uznání u kritiky a byl nominován na pět Oscarů, včetně kategorie nejlepší film. Tento film se stal jejím finančně nejúspěšnějším; její první film, který vydělal přes sto milionů amerických dolarů (106, 9 milionů dolarů) v USA a Kanadě a celosvětově film vydělal přes 328 milionů. Recenze její role byly pozitivní. Za tuto roli získala nominace na Zlatý glóbus a Screen Actors Guild Award za nejlepší herečku ve vedlejší roli. Na 37. ročníku Saturn Awards byla také oceněna cenou za nejlepší herečku ve vedlejší roli.

Spolu s Justinem Timberlakem byla obsazena do romantické komedie Kamarád taky rád, která se natáčela od července do září 2010 v New Yorku a Los Angeles. Režisér filmu, Will Gluck řekl, že když psal příběh tak myslel na Timberlaka a Kunis. "Byly dvojice herců, s kterými jsem chtěl pracovat, tak jsem to napsal pro Justina Timberlaka a Milu Kunis. Chtěl jsem to udělat víc jako film pro dospělé o sexu a také o vztazích." Film získal většinou pozitivní recenze a kritici pochválili chemii mezi Kunis a Timberlakem. Manohla Dargis z New York Times napsala, že "Rychle dokázala, že ma nadani, který udržuje tradiční romantickou komedii" a "její energie je tak osvěžující a expanzivní a její přítomnost tak živá, že vyplní celou obrazovku."

Její další film má název Méďa. V hlavní roli Mark Wahlberg a spoluautorem a režisérem filmu je autor Griffinů Seth MacFarlane. Na tento film naváže filmem od Walt Disney Pictures, Oz: The Great Powerful, kde bude hrát roli Theodory, nejmladší ze tří čarodějnic.